• Měřící a regulační technika

  picture

  Firma MAT, spol. s r.o. se od roku 1992 zabývá vývojem a výrobou měřící a regulační techniky. Především řadou mikroprocesorových PID regulátorů, limitních jednotek, tyristorových spínacích jednotek, které najdou uplatnění v zařízeních průmyslových pecí v oblasti tepelného zpracování a společně s panelovými ukazateli a multikanálovými jednotkami mohou být využity pro nejrůznější aplikace v průmyslové automatizaci.

 • Průmyslové elektrické pece

  picture

  Firma MAT, spol. s r.o. je dlouholetým výrobcem elektrických odporových pecí. Standardně vyrábí řadu laboratorních muflových pecí a keramických komorových pecí. Rovněž máme zkušenosti z oblasti sušících komorových a tunelových pecí. Provádíme také pozáruční servis a opravy starších pecí jiných výrobců. Především opravy topných článků, snímačů teplot, izolací a technické keramiky.

 • Centrální vysávání

  picture

  Nabízíme systém centrálního vysávání produkce italské firmy SISTEM AIR. Tato firma se od roku 1993 specializuje výhradně na techniku centrálního vysávání. Tímto je daná maximální kvalita a design výrobků, které denně prověřují zákazníci ze 34 zemí světa.

 • Privátní ubytování

  picture

  Privát v Ostravě Svinově  poskytuje bydlení ve standardně vybavených apartmánech pro jednotlivce i skupiny v 1, 2 a 4 lůžkových pokojích s kapacitou 11 lůžek. Využití je vhodné pro studenty, ale i pro firemní pracovníky nebo turisty. Pobyt je určen především pro zájemce o dlouhodobé bydlení, ale může být sjednán i krátkodobě.

 • Projekce elektro a MAR

  picture

  Oddělení realizuje projektovou přípravu a návrh řešení podle konkrétních požadavků včetně zpracování dokumentace elektrotechnické části zařízení nn v oblasti MaR a Automatizace. Dlouhodobé zkušenosti jsou zárukou kvality zpracování projektové dokumentace, koncepčního řešení rozváděčů, přehlednosti, výběru konstrukčních prvků a kvality zpracovaní rozváděčů. Za dobu své činnosti byly zpracovany desítky tuzemských a zahraničních projektů, jejichž realizace můžete nalézt např, Holandsku, Německu, Francii.

 • Realizace dětské skupiny

  picture

  PŘIPRAVUJEME!!! V naší rozlehlé zahradě stavíme objekt pro realizaci Dětské skupiny, zařízení s denním režimem pro děti od 1 roku do povinné školní docházky. Součástí zázemí bude i malá farma s drobným hospodářským zvířectvem, také sad s ovocnými stromy a krmítky pro ptáky, záhonky na pěstování a sklizeň zeleniny i bylinek a parčík. Dále venkovní hrací plocha s pískovištěm, prolézačkami, bludištěm, lanovými atrakcemi, houpačkami, skluzavkami, velkými tabulemi na kreslení. Uzavřená venkovní hrací plocha včetně sadu je dostatečně velkým prostorem na tolik potřebný "volný" pohyb dětí i prožitkové učení, kdy na vlastní kůži pochopí smysl přírody i života a reálně prožijí potřebu starat se o zvířata nebo o svůj záhonek. Prostředí poskytne dětem nepřeberné množství podnětů i možností k osobnostnímu růstu, kreativitě i fantazii. Mohou se všestranně a přirozeným způsobem rozvíjet na základě vlastních, autentických prožitků také skrze přírodu, přestože žijí ve městě.